Декілька слів про нашу компанію. Історія розвитку

Товариство з обмеженою відповідальністю «КУМІР», підприємство по виготовленню ПЕТ-тари, працює на ринку виробників тари з поліетилентерефталату з 1998 року.

З кожним роком асортимент підприємства збільшується за рахунок впровадження нових технологій, що позитивно впливає на ринок ПЕТ-тари.

«КУМІР» – висококваліфікована команда професіоналів, які можуть задовольнити найвишуканіші смаки споживачів.

В даний час підприємство виготовляє ПЕТ-тару від 0,25 до 10,0 л, яка широко використовуються в галузі упаковки молочної продукції, безалкогольних напоїв, масел, пива, медичних препаратів, косметики і т.д. Потужність виробництва дозволяє випускати 10 000 шт. одиниць продукції за 1 годину, що становить 6 000 000 шт. в місяць.

У 2006 році підприємство освоїло і налагодило виробництво з виготовлення ПЕТ-преформ 25г oil, 53г oil і 23г РСО.

На початку 2008 року налагоджено виробництво преформи ПЕТ 93г, 80г.

У 2009 році налагоджено виробництво преформи ПЕТ 32г, 37г і 23г oil.

10000

виробів в годину

245

різновидів продукції

20 років

на ринку ПЕТ-тари

5738

задоволених клієнтів

На сьогоднішній день наша продукція відповідає всім світовим стандартам, відповідає вимогам ТУ на ПЕТ-тару та має висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Сировиною для виробництва ПЕТ-тари є ПЕТ-гранулят світових виробників.

Незаперечними перевагами нашої тари є поєднання прийнятної ціни та високої якості.

Щоб задовольнити максимальні запити клієнтів, ми надаємо консультативну підтримку з придбання супутніх товарів до тари, яку ми виготовляємо, деякі види продукції комплектуються нами.

Технічний відділ нашого підприємства постійно працює над розробками нових видів продукції.

Виробник може підібрати у нас вподобану форму тари, виготовити ексклюзивну тару на своїй прес-формі та завжди отримувати якісну продукцію в необхідний термін!

Будемо завжди раді взаємовигідній співпраці!